Počet položek: 0 0 Kč

Reference

 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
v této sekci Vás pozveme do zákulisí spolupráce e-shopu Batitex se zákazníkem na zakázkové výrobě. 

Jedna z poslední zakázek byla i objednávka na hedvábné šátky v dárkové krabičce pro pana senátora Marka Ošťadala. Šátky byly určeny jako dárkové upomínkové předměty.

Další objednávka na 60 kusů hedvábných šátků byla určená pro vernisáž na Frydeckém zámku výstavy FM Salon 2021.

 

 

  

  Naších milých mailů / se souhlasem zveřejnění mail od paní Anny ze Slovenska, která je dlouholetou zákaznicíUsmívající se  

Dobrý deň, milá pani Petříková,..... Ďakujem pekne za upozornenie na novú doménu e-shopu. A určite budem len rada ak si moju správu, alebo jej časť pripojíte k zverejneným hodnoteniam zákazníkov. Ja si veľmi vážim Vašu prácu, pani Petříková, obdivujem Vašu tvorivosť a myslím si, že rovnako ako ja aj mnoho ďalších ľudí si dnes cení originálne výrobky, ktoré sa navyše veľmi príjemne nosia. Ja sa v oblečení od Vás cítim veľmi dobre. Nikdy som sa nepovažovala za zaujímavú ani výnimočnú, ani keď som nosila veľkosť M. Ale s tričkom alebo šatkou od Vás sa vždy cítim výnimočná.   

S vďakou a prianím všetkého dobrého  

Anna Minarovičová  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Mail od paní Kolmanové  ... ,, Milá paní Petříková, Já velmi děkuji. Vaše výrobky předčily mé očekávání. Já moc a moc děkuji a posílám novou objednávku. Kolmanová..."  Usmívající se  

 

V roce 2017 jedna ze zakázek byla objednávka šálů a motýlků pro komorní sbor Cantabile. Zadání bylo abstraktní vzor v duhových barvách k neutrálnímu oděvu. Výsledek můžete vidět na foto nebo odkazu přímo na stránky sboru.

http://sborcantabile.cz/

K zákazníkům patří nejen jednotlivci, ale i různé firmy, společnosti, organizace, které si vybírají především z nabídky malovaného hedvábí - šátků, šal, kravat, jež jsou pro jejich obchodní partnery, klienty atd. určeny jako upomínkové předměty.

Mezi už stále klienty patří například:

Krajský úřad v Olomouci

Masarykova univerzita v Brně, centrum zahraniční spolupráce

V lednu 2015 proběhla také spolupráce mezi

Univerzitou Palackého v Olomouci projektu Tera formou workshopu.

 

Malovaná trička a hedvábí můžete také někdy zhlédnout na různých akcích jako je řemeslný jarmark v Olomouci na 1.máje , na olomouckém výstavišti Flora nebo na brněnských Vánočních trzích na výstavišti BVV.

 

Mezi stále zákazníky patří paní Jitka z Prahy a její děti. Malý syn Ondra si často navrhne svou představu, kterou se pak snažím přenést na tričko. Jednou je to trojposchoďový autobus, jindy Titanic viz. foto. Paní Jitka s dcerou si rády vyberou z nabídky e-shopu.

 

 

 Další milou zákaznicí je paní Blanka, která pracuje částečně v Praze a v Kapském Městě. Paní Blanka má spousty skvělých nápadů. Jedním z nich je i tunika ušitá ze dvou hedvábných šátků.

 
Velké díky také za Vaše milé maily,
napřiklad mail od paní Veroniky z Břeclavi Usmívající se
 
...Krásný den, paní Petříková,
Chci Vám moc poděkovat za to šedobílé tílko i tričko. Jsou nádherné. Vůbec jsem nečekala, že mi přijdou tak brzy. Vaše stránky budu i nadále sledovat a určitě si ještě během léta nějaký ten originální "kousek" vyberu.
Přeji Vám krásný den.
Veronika S.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K zákazníkům e-shopu Batitex patří mimo jiné firmy, které objednávají naše hedvábné šátky a šály pro své zaměstnance a klienty jako upomínkové dárky nebo reklamní předměty, a to s využitím množstevních slev nebo ceny dohodou.

Například v únoru 2010 nás oslovila firma Lesaffre Česko, a.s. pobočka Olomouc.

(Náš tip: každá z nás zná droždí NOLI a právě pro Vás máme tip na stránky firmy Lesaffre s osvětčenými pekařskými recepty www.drozdi.cz ),

která sháněla pro své zaměstnankyně na výroční zasedání originální upomínkové dárky. Po osobní návštěvě a konzultaci si zástupkyně  firmy vybrala z naší nabídky ručně malovaných hedvábných šal.

 

Dalších zakázkou byla objednávka pro ZOO Jihlava, která každý rok pořádá reprezentační ples. Tento rok měla ZOO zvířecí téma lemura kata.  Požadavek tedy zněl: hedvábný šátek pro hostesky s motivem lemura.

Stejně tak nás oslovují zákazníci i jednotlivci.

V lednu 2009 nás oslovily studentky třídy 4.B Vyšší odborné a hotelové školy se sídlem v Opavě. Jejich požadavek byl navrhnout a namalovat hedvábné  kravaty se symbolem vlajky Evropské unie pro praktickou maturitní zkoušku / vyšší forma složité obsluhy /. Výsledek si můžete prohlédnou na dvou fotografiích, které nám studentky zaslaly.  

Reference

Reference

 

Druhou ukázkou je ukázka hedvábného šátku – Svatební mámení.

Mailem nám poslala paní Alena C. z Žatce dotaz, zda-li by šlo namalovat hedvábný šátek  ve větší velikosti. A ve stejné velikosti pak ještě v růžové barvě. Na základě dohody a cenové kalkulace jsme šátky namalovali, nafotili a poslali na mail paní Aleny. Po odsouhlasení paní Alenou jsme šátky odeslali. 

Reference


Reference


Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace