Počet položek: 0 0 Kč

Kontaktní informace

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

vítáme Vás v našem internetovém obchodě BATITEX, který byl otevřen pro internetové návštěvníky dne 1.června 2006.

Za dobu své existence si vybojoval jedno z předních míst na internetu v oblasti prodeje batikovaných triček.

     E-shop BATITEX je určen pro ty, kteří hledají originalitu, kvalitu a vkus, nikoliv potisky. Všechny výrobky jsou ručně vyráběny. Co kus, to originál. Najdete zde trička, hedvábné šátky a šály ze 100% hedvábí a doplňkový sortiment. Trička, šály a šátky jsou vyrobeny v malých sériích a jsou během roku obměňovany.

Návrhy triček a hedvábných šátků a šal navrhuje výtvarnice Jana Petříková, absolventka střední aranžérské školy, oděvní průmyslovky a konzervatoře, obor výtvarná výchova. Působila na propagačním oddělení známé textilky SLEZAN.

   A jak trička vlastně vznikají? Použitím starých a nových textilních technik s použitím módních trendů vznikají zcela nová, jedinečná a originální díla. Tak vzniká pomocí batiky, savení a ručního malování ojedinělé tričko. Tričko je pro svoji praktičnost jedno z nejvíce nošených součástí oděvů. Tričko si oblékáme k dennímu použití, na sportování, nebo také k slavnostním příležitostem. Trička nosíme prakticky celý rok. V létě s krátkým, v zimě s dlouhým rukávem. Autorka triček používá na výrobů velmi kvalitní trička Lambeste a Adler. Trička Lambeste mají textilní zkoušky zkušebního ústavu v Brně. Atest zdravotní nezávadnosti /pH, formaldehyd/. Velikosti triček najdete v hlavním menu. Dámská trička Lambeste mají gramáž 200-240g/m², pánská trička Lambeste jsou tenčí - 180g/m². Materiálové složení dámských triček je 95% bavlna + 5% lycra, dámská trička s raglánem mají 100% složení bavlny a trička Adler / 180g/m² / taktéž. Pánská trička Lambeste jsou ze 100% bavlny.

      BATITEX má ve své nabídce také ručně malované hedvábné šátky a šály ze 100% přírodního hedvábí opět dle návrhu Jany Petříkové. Hedvábný šátek a šál vytváří luxusní tečku na oděvu. Krásně působí každá žena, která si přehodí hedvábný šál nebo šátek přes holá ramena k šatům na ramínka nebo zcela změní vzhled jednoduchého kostýmu. Šátky a šály jsou velmi lehké, vzdušné, při chladnějším počasí hřejí a v létě chladí. 100% hedvábí dokonce pohlcuje škodlivé UV paprsky. Upřednostňujeme hedvábné šátky a šály větších velikostí, ale není problém objednat i jiné rozměry.

Upozorňujeme všechny zákazníky, že CENY V E-SHOPU JSOU JIŽ VČETNĚ DPH.

Internetový obchod BATITEX

Jana Petříková

ul. Nová 23/458

Štěpánov u Olomouce

783 13

IČO: 61592803

mobil : 777 593 745

mail:  batitex@seznam.cz

KDE NÁS NAJDETE?

 Kliknutím otevřete mapu na Mapy.cz

Potřebujete poradit ? Kontaktní informace

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace