Počet položek: 0 0 Kč

Ochrana osobních údajů EU

Osobní udaje / jméno, příjmení, adresa, mail , telefon/ jsou evidovány v administrativě e-shopu za účelem zpracování objednávky zákazníka a informování zákazníka o stavu objednávky, Poskytnuté osobní údaje prohlašuje prodávající za důvěrné .

Prodávající se zavazuje, že neposkytne údaje o kupujícím žádné třetí straně. Odesláním objednávky v elektronickém obchodu  souhlasíte se shromažďováním informací o Vás a Vašich nákupech.

Registrace v e-shopu Batitex není povinná a slouží pouze pro urychlení objednávky (odpadá nutnost Vámi opakovaného zadávání potřebných údajů).  

Osobní udaje mohou být na přání zákazníka vymazány, zákazník žádost o vymazání svých údajů podá mailem na batitex@seznam.cz

Novinky mailem nebudou zákazníkům odesílany, zákazník se může sám informovat na stránkách e-shopu .
 
Stránky e-shopu jsou dostatečně chráněný bezpečným heslem a bezpečným antivirem,
Stránky e-shopu používají https, zabezpečení, které zabranuje odposlechnutí a zneužití Vašeho jména, hesla a dalších důvěrných dat.
I přesto, že dojde k poškození zabezpečení a do systému vnikne cizí osoba (hacker) prostřednictvím počítačové sítě internet, provozovatel elektronického obchodu nenese zodpovědnost za škody vzniklé tímto jednáním.
 

SHRNUTÍ

Odesláním elektronické objednávky souhlasí kupující se všemi podmínkami uvedenými v tomto nákupním řádu a také s cenou dopravy a zboží, které objednává. Odesláním a potvrzením objednávky se zároveň prodávající a kupující zavazují, že jednají ve smyslu ust. § 262 odst. 1 Obchodního zákona a není-li uvedeno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti Obchodním zákoníkem.

 
E-shop Batitex je malý český e-shop, který nabízí originální oděvní tvorbu, především hedvábné šátky, šály a malovaná trička z rukou oděvní výtvarnice Jany Petříkové , na základě objednávky z e-shopu. 

 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace